MENU

STAY CONNECTED

Chcesz zobaczyć materiały których nie ma na stronie?

Wyślij nam kilka słów o Was i dniu, który planujecie. Umówimy się na kawę lub doprecyzujemy wszystkie sprawy online.

. . .

Do you want to see materials that are not on the site?

Send us a few words about you and the day you plan. We will arrange a coffee or clarify all matters online.

GET IN TOUCH

WE’D LOVE TO HEAR FROM YOU

REVIEWS

Kat & Joe

"Perfect. Beautiful wedding video which all of our friends loved."

Magda & Michał

"Dziękujemy chłopakom za świetną robotę! <3 Nasz teledysk i film możemy oglądać co chwilę z przyjemnością :) Film jest dynamiczny, ciekawy i pokazuje wszystkie najważniejsze dla nas momenty :) Współpraca ułożyła się bezproblemowo. Nie musieliśmy się o nic martwić. Wszystko było naturalne, takim jakim jest. Warto wspomnieć też o tym jak pięknie zapakowany przyszedł do nas film, pudełeczko i drewniany pendrive z naszymi inicjałami. Klasa ! :) Jesteśmy zachwyceni i polecamy GreenSnap Studio!!! :)"

Karolina & Adam

"Karol był fotografem na naszym ślubie i weselu. Najlepszy fotograf z jakim mieliśmy dotychczas kontakt! Zależało nam na spontaniczności i niewymuszonych pozach. Tak też się stało. Karol był przyjazny i uprzejmy wobec gości. Działał w sposób niezauważalny w trakcie imprezy. Uchwycił w naturalny sposób najpiękniejsze chwile naszego ślubu i wesela. Współpraca była czystą przyjemnością. Dostarczone materiały, w postaci zdjęć i albumu, niezmiernie nas zachwyciły. Z radością będziemy wracać, do przepięknie uchwyconych momentów z najważniejszego dnia w naszym życiu!
Dziękujemy!"

Karolina & Mariusz

"Napisanie "polecam" to zdecydowanie za mało! Z resztą każde słowo, każde zdanie, które można napisać nie oddadzą w pełni słów uznania za pamiątkę naszego wyjątkowego dnia! Zdjęcia w idealny sposób oddają uczucia i emocje, które panowały w dniu ślubu. Dziękujemy za cudowne zdjęcia, fantastyczny film i świetną atmosferę 😊 Jesteście perfekcyjnie profesjonalni 😊"

Natalia & Marek

"Dziękujemy chłopakom za genialną robotę jaką wykonali w najważniejszym dniu naszego życia. Film jest IDEALNY, taki jaki sobie wymarzyliśmy, możemy go oglądać bez końca. Polecamy GreenSnap Studio z ręką na sercu, jeśli ktoś ma jakiekolwiek wątpliwości. 😍"
CLOSE